Charaktery - Demon Hunter

Úvodem

demon-hunter

Ženská podoba
Demon Huntera

Demon Hunter (lovec démonů) je člen tajemného uskupení, které se snaží účinně bojovat s invazí pekel na zemský povrch. Většinu z nich žene do boje čest nebo pomsta svých zesnulých přátel. Můžeme se s jednou z nich setkat v zápisku Abd al-Hazira:

"Právě jsem se vrátil z cest po zamrzlých pustinách zvaných Dreadlands. Bývalo to nádherné místo, nyní je však zničené nějakou hroznou katastrofou. Zbyly tu jen ruiny měst a drsná krajina okolo. Nikde ani náznak života. Měl jsem tu noc namířeno do vesnice Bronn, ale když jsem tam dorazil, viděl jsem takovou zkázu, jako ještě nikdy v životě. Měl jsem utéct při prvním náznaku nebezpečí, ale má zvědavost mne hnala dál. Většina domů shořela do základů a pouze pár ohořelých trámů dávalo znát, že na tom místě kdysi něco stálo. Popel dráždil mé plíce. Všude byla roztroušena těla, mnoho z nich bylo roztrhaných na kusy, a některá ohlodaná. Město bylo zapomenuto.

Alespoň to jsem si myslel."

Ze zbytků hostince, jedné z mála ještě stojících budov, se vyřítila nějaká monstra. Měla šedou kůži a pokřikovala v nějakém démonickém jazyce. Byly to hromady znetvořeného masa a svalů připravené k boji. Bezmocný jsem stál na místě, zatímco se blížili. Ten, co mi byl nejblíž, mě chytil zepředu za plášť a zvedl mě ze země. Jeho drápy se zařezávaly do látky a do mé kůže pod ní. Jeho dech byl horký a kolem se linul zápach shnilého masa. Jeho ústa se otevřela a já uviděl řady špičatých zubů - žlutých a potřísněných krví. Jediné, na co jsem pomyslel, bylo to, že budu umlčen, a vám, svým věrným čtenářům, již nebudu moci odhalovat další tajemství tohoto světa. Více…


Trailer je ke stažení ve formátu .mpg v sekci Download - Trailery.


Popis

Jaká je charakteristika lovce? Tradiční lovec by měl být rychlý, obratný, ale zároveň by měl vypadat temně, nebo dokonce až tajemně. Specifické zbraně pro tuto postavu jsou předměty na dálku, tedy například luk nebo kuše. V neposlední řadě by taková osobnost měla dokázat ovládat také nástrahy - pasti. Pokud jde o estetický vzhled, pro Demon Huntera je typická šála či šátek, který nosí omotaný kolem krku.

Patříte-li k hráčům předchozího dílu Diablo 2, mohli byste tuto postavu přirovnat k Amazonce nebo Assassin. První jmenovaná totiž vynikala bojem zdálky a Assassin se potom soustředila na různé nástrahy.

V Diablu 3 nenajdete postavu, která by toho o démonech věděla více než Demon Hunter. Lovec démonů využívá tzv. Shadow Magic, tedy jakési magie stínu, která se řadí k temné magii. Lovci berou svět jako pomstu - mstí se za to, že jim démoni vyvraždily jejich rodiny.

Lovec démonů je jediná herní postava, která může ovládat dvě kuše najednou (dual wield), tzv. Pistol Crossbows.Skilly

  • Fan of Knives - vystřelí do okolí vějíř nožů
  • Molten Arrow - hořící šíp zanechávající ohnivou stopu
  • Grenades - granáty na útok zdálky, lze je odrážet od zdí a země
  • Bola Shot - obklopí daný cíl a exploduje
  • Entangling Shot - spoutá nejbližší nepřátele okolo hlavního cíle

Screenshoty

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

« Zpět do sekce Charaktery.